Сьогоднi 18.05.24
AFR.COM.UAАГЕНТСТВО ФОНДОВОГО РИНКУ
 
ЕмітентиРеєстраториТорговцiЗберігачi Iнвестиційні фонди

Вiдкрите акцiонерне товариство Лубенське "Шляхо-будiвельне управлiння №9"

Опис бізнесу (текстова частина)
Стисла історія підприємства, важливі події його розвитку
Iсторiя Лубенського ШБУ-9 починається з 23.02.70 р., коли було створено ДРБУ-69, яке через 13 рокiв перетворено у ШБУ-9 i через 11 рокiв 15.07.94 р. шляхом приватизацiї було створено вiдкрите акцiонерне товариство. Так загальний стаж товариства становить 32 роки. ВАТ ШБУ-9 було створене на базi державного пiдприємства ШБУ-9 наказом Мiнiстерства транспорту України № 375 вiд 15.07.94р. Зареєстроване пiдприємство в Лубенськiй мiськрадiнародних депутатiв 27.10.93р. Зареєстроване пiдприємство в Лубенськiй мiськрадi народних депутатiв 01.08.93р. за № 15861200000000467 як суб"єкт пiдприємницької дiяльностi з присвоєнням ЄДРПОУ 03450436. Приватизацiя пiдприємства проходила шляхом одного випуску акцiй та їх продажем за майновi, компенсацiйнi сертифiкати i за власнi кошти. 
Інформація про організаційну структуру емітента
Органiзацiйна структура ВАТ ШБУ-9 складається з одного виробничого участка, який знаходиться у м.Лубнах. Основна виробнича база ШБУ-9 знаходиться за адресою: м.Лубни,вул.Радянська, 210. АБЗ знаходиться у с.Засулля. Площа загального користування землею становить 4,4 га у Лубнах.  
Опис обраної облікової політики
Основнi засоби. Основнi засоби вiдображенi в облiку за фактичними витратами на їх придбання, з урахуванням сум обов"язкових iндексацiй, якi були проведенi у зв"язку з iнфляцiєю, починаючи з 1992 року за рiшенням КМУ. Iндексацiя балансової вартостi основних фондiв проводилася згiдно з механiзмом та iндексами, встановленими державними органами. Загальнi для всiх пiдприємств iндекси, що були визначенi Мiнiстерством статистики, не могли привести облiкову вартiсть об"єктiв основних фондiв у вiдповiднiсть до їх ринкової вартостi. Знос основних засобiв. Нарахування зносу основних засобiв проводиться у вiдповiднiсть до чинного законодавства. До 01.07.97 р. нарахування зносу проводилося прямолiнiйно за єдиними встановленими державними нормами. З 01.07.97 р. амортизацiя нараховується методами зменшення залишку, шляхом використання встановлених норм до залишкової вартостi основних засобiв на початок звiтного перiоду. Нематерiальнi активи та їх знос. Строк амортизацiї нематерiальних активiв визначається строком їх корисного використання. Амортизацiя нараховується прямолiнiйним методом. Запаси. Запаси вiдображаються за собiвартiстю. Для розрахунку собiвартостi реалiзованої продукцiї (робiт) використовується метод, який визначає конкретнi елементи запасiв (робiт), що фактично використанi (проведенi). Пiдприємство проводить переоцiнку запасiв вiдповiдно до Постанови даржавних органiв. Iнформацiя про вiдповiднiсть запасiв розкривається з урахуванням їх дооцiнок (переоцiнок). Малоцiннi i швидкозношуванi предмети списуються на собiвартiсть реалiзованих робiт в момент передачi зi складу в експлуатацiю в розмiрi 50%, та iншi 100% в момент їх списання. Дебiторська заборгованiсть. Дебiторська заборгованiсть вiдображається з врахування безнадiйних боргiв. Iнша дебiторська заборгованiсть складається iз заборгованостi, що не пов"язана з продажем робiт (надання послуг). Метод нарахування резерву сумнiвних боргiв - виходячи з платоспроможностi окремих дебiторiв. Визнання доходу. Доход вiд реалiзацiї робiт складається з суми виконаних робiт по БМР i вартiстю вiд реалiзацiї матерiалiв i наданих послуг. Витрати. Для узагальнення iнформацiї про витрати за елементами рахунки класу 8 Плану рахункiв не застосовується. Резерв коштiв на забезпечення витрат та платежiв не проводиться. Метод облiку фiнансових iнвестицiй. Метод облiку фiнансових iнвестицiй- за участю в капiталi iнших пiдприємств. Прибуток (збиток) на акцiю.Базисний прибуток (збиток) на акцiю обчислюється шляхом дiлення чистого прибутку (збитку) перiоду, який вiдноситься до утримувачiв простих акцiй (пiсля врахування дивiдендiв на привiлейованi акцiї), на середньовиважену кiлькiсть простих акцiй, якi знаходилися в облiку протягом звiтного перiоду. Вимiр у тис.гривень з одним десятковим знаком.  
Витяг з аудиторського висновку
Пiд час аудиторської перевiрки встановлено, що деякi операцiї проведенi з порушенням встановленого порядку. Проте зазначенi невiдповiдностi мають обмежений вплив на фiнансову звiтнiсть i не перекручують загальний стан пiдприємства. Аудитор пiдтверджує, що за винятком несуттєвих невiдповiдностей, фiнансовий звiт в усiх суттєвих аспектах достовiрно та повно подає фiнансову iнформацiю про пiдприємство станом на 31 грудня 2006 року, згiдно з Положеннями (Стандартами) бухгалтерського облiку та нормативними вимогами щодо оргацiзацiї бухгалтерського облiку та звiтностi в Українi. 
Інформація про основні види продукції або послуг, що їх виробляє чи надає емітент, перспективність виробництва окремих товарів, надання послуг
Пiдприємсьво проводить будiвництво, реконструкцiю i ремонт автодорiг, вулиць, площадок. Надає послуги автотранспортом для перевезення грузiв пiдприємствам i населенню, реалiзовує матерiали придбанi бартером в рахунок заборгованостi. Основним видом дiяльностi ВАТ ШБУ-9 являється будiвництво, реконструкцiя i капiтальний ремонт магiстральних дорiг державного значення. Основнi замовники на 2006 i 2007 роки являються: 1. Служба автомобiльних дорiг по Полтавськiй областi, яка надає обсяги робiт по будiвництву, реконструкцiї, поточному i капiтальному ремонту а/дороги Київ-Харкiв-Довжанськ i по дорогах районного значення. За 2006 рiк для Служби автодорiг виконано обсяг робiт на суму: 29560427грн. Крiм того виконано асфальтування вулиць та площадок на суму: ВАТ "Київське ШБУ-27" - 1500493 грн. Будiвництво АЗС - 208333 грн. На 2007р. залишаються попереднi замовники. Наявнiсть автомобiльного парку, механiзмiв, робочої сили i IПТ дає можливiсть виконувати бiльший обсяг робiт, але фiнансування дорожного господарства не дає можливостi заключати контракти на бiльшi обсяги робiт, хоча стан дорiг вимагає бiльших обсягiв як по ремонту так i реконструкцiї. Дорожнє господарство потребує великi капiтальнi вкладення для будiвництва, реконструкцi\ i капiтального ремонту дорiг. В 2006 роцi основним об"єктом будiвництва являлась а/дорога Київ-Одеса на Українi, на яку було видiлено основну суму коштiв.ВАТ ШБУ-9 являється будiвельною органiзацiєю. На 2007 рiк в план введено реконструкцiя автодороги Київ-Харкiв-Довжанськ 158-161 км. ВАТ Лубенське ШБУ-9 зарекомендувала себе як органiзацiя з високою якiстю виконаних робiт. Основними конкурентами на виконання дорожнiх робiт являються фiлiя ДЕД Полтавського облавтодора, Райавтодори, Полтавське ШБУ-36. Крiм робiт по будiвництву дорiг ВАТ ШБУ-9 надає послуги фiзичним i юридичним особам. Реалiзується продукцiя власного виробництва - ясфальтобетон, чорний щебень, бiтум. В невеликiй кiлькостi реалiзуються будiвельнi матерiали. Надаються послуги автотранспортом, дорожними машинами i механiзмами. 
Інформація щодо істотних проблем, які впливають на діяльність емітента
Основна проблема - фiнансування дорожнього господарства.  
Інформація про факти виплати штрафів і компенсацій за порушення чинного законодавства
Виплат штрафiв i компенсацiй не було. 
Опис обраної політики щодо фінансування діяльності емітента
Пiдприємство знаходиться на самофiнансуваннi. 
Інформація про вартість укладених, але ще не виконаних договорів (контрактів)
Усi договори пiдприємства виконанi. 
Прогнози та плани, щонайменше на рік про діяльність емітента
Збiльшення обсягiв виконуваних робiт. 
Інша інформація, що може бути істотною для оцінки інвестором фінансового стану та результатів діяльності емітента
За iншою iнформацiєю безпосередньо звертатись на пiдприємство. 
Ознака рейтингового агентства.
 
Найменування рейтингового агентства, яке визначило рейтингову оцінку емітента протягом календарного року, що передує поданню звіту
 
Дата визначення рейтингової оцінки емітента
 
Інформація щодо рейтингової оцінки емітента, визначеної протягом календарного року, що передує поданню звіту
 
Ознака рейтингового агентства, яке поновило рейтингову оцінку емітента протягом календарного року, що передує поданню звіту.
 
Найменування рейтингового агентства, яке поновило рейтингову оцінку емітента протягом календарного року, що передує поданню звіту
 
Дата поновлення рейтингової оцінки емітента
 
Інформація щодо рейтингової оцінки емітента, поновленої протягом календарного року, що передує поданню звіту