Сьогоднi 17.05.24
AFR.COM.UAАГЕНТСТВО ФОНДОВОГО РИНКУ
 
ЕмітентиРеєстраториТорговцiЗберігачi Iнвестиційні фонди

Вiдкрите акцiонерне товариство "Науково-виробниче об"єднання по племiннiй справi i прогресивних техн

Опис бізнесу (текстова частина)
Стисла історія підприємства, важливі події його розвитку
На базi Черкаського обласного виробничого об'єднання по племiннiй справi у тваринництвi для полiпшення науково-дослiдної роботи, вдосконалення органiзацiйних форм зв'язку науки з виробництвом в галузях агропромислового комплексу Черкаської областi згiдно Постанови Ради Мiнiстрiв Української РСР вiд 29.05.1987р. №201 "Про удосконалення наукового забезпечення агропромислового комплексу Черкаської областi " було створено Черкаське виробничо-наукове об'єднання по племiннiй справi i прогресивних технологiях в тваринництвi "Прогрес". З метою подальшого пiдвищення ефективностi наукових дослiджень в селекцiї, генетицi та розширенням обсягiв наукових робiт з питань вiдтворення, годiвлi сiльськогосподарських тварин та розведення м'ясної худоби, на виконання наказу Мiнiстерства сiльського господарства i продовольства України№21/00 вiд 06.05.1993 р. "Про удосконалення наукового забезпечення галузi тваринництва Черкаської областi" виробничо-наукове об'єднання "Прогрес" перейменовано в науково-виробниче об'єднання по племiннiй справi i прогресивних технологiях в тваринництвi "Прогрес". Наказом регiонального вiддiлення ФДМУ по Черкаськiй областi №590-АТ вiд 07.10.1996 р. НВО "Прогрес" перетворено в вiдкрите акцiонерне товариство НВО "Прогрес". 
Інформація про організаційну структуру емітента
До складу ВАТ НВО "Прогрес" входять станцiя штучного осiменiння , яка знаходиться в м. Черкаси, розташована на площi 12,6 га, взято в оренду землю, площею 470 га, для вирощування сiльськогосподарських культур. Чисельнiсть працiвникiв станцiї штучного осiменiння складає 65 чоловiк, з них працiвники райплемвiддiлiв - 11 чоловiк. Служба по селекцiйно-племiннiй роботi є складовою частиною станцiї штучного осiменiння, куди входить 11 райплемвiддiлiв. На станцiї на кiнець року налiчувалось 31 бугаїв-плiдникiв, в тому числi перевiрених по якостi нащадкiв - 16 голови. Осiменено маточного поголiв'я ВРХ по зонi обслуговування за 2006 рiк 77105 голiв в тому числi спермою бугаїв, оцiнених по якостi нащадкiв 65219 голiв, з них спермою бугаїв полiпшувачiв-58367 голiв. Використано сперми на осiменiння всього поголiв'я 143,5 тис.гранул продано сперми в йншi господарства України - 134,8 тис.спермодоз. На осiменiння однiєї голови витрачено в середньому 1,9 спермодози. Золотонiський виробничий вiддiл с.Новодмитрiвка Золотонiського району, площа 229 га, займається кормовиробництвом та утриманням маточного поголiв'я високоцiнних порiд ВРХ молочного, м'ясного i змiшаного типу та вирощування вiд них племмолодняка. Станом на 31. 12.2006 року у вiддiлi утримувалось: 52 корови симентальської молочно-м'ясної породи; 112 голiв племмолодняка, 38 корови м"ясного напрямку i напрямки цiєї породи 88 гол. Валовий надiй молока за 2006 рiк склав 329 тонну. Надiй на одну фуражну корову - 6192 кг, що на 1396 кг вище проти попереднього року. Продано молока переробним пiдприємствам - 299 тонн або на 158 тонн менше 2005 року. Середньорiчна чисельнiсть працюючих вiддiлу 30 чоловiк В зв'язку з низькими цiнами на молоко та м'ясо Золотонiський виробничий вiддiл спрацював збитково. Корсунь-Шевченкiвський фiлiал знаходиться в мiстi К-Шевченкiвський, площа 47,1 га. Займається розведенням племiнних коней. Станом на 31 грудня 2006 року в фiлiалi утримувалоськоней 24 гол. Фiлiал повнiстю забезпечує поголiв'я кормами власного виробництва. Працюючих у фiлiалi 7 чоловiк. Чорнобаївський фiлiал в смт.Чорнобай, площа 1,9 га. Фiлiал займається розведенням племiнних свиней. На кiнець звiтного перiоду у фiлiалi утримувалось: 3 хряки, 35 основних свиноматок, 223 ремонтних свиноматок, 110 голiв поросят поросят до 4-х мiсяцiв, 299 голови на вiдгодiвлi. Працюючих у фiлiалi 8 чоловiк. Вiдокремлених дочiрнiх пiдприємств i фiлiй, що мають самостiйний баланс немає. 
Опис обраної облікової політики
Фiнансова звiтнiсть товариства станом на 31 грудня 2006 року , результати його дiяльностi, рух грошових коштiв та змiни у власному капiталi за 2006 рiк здiйсненi у вiдповiдностi до нацiональних стандартiв бухгалтерського облiку, введених в дiю з 01.01.2000 року. Основнi засоби вiдображенi в облiку за фактичними витратами на їх придбання, доставку, якi було проведено за рiшенням Кабiнету Мiнiстрiв України у зв'язку з iнфляцiєю, починаючи з 1992 року. iндексацiя балансової вартостi основних фондiв проводилась згадно з механiзмом та iндексами, встановленими державними органами. До 01.09.1997 року нарахування амортизацiї проводилось прямолiнiйно за методом зменшення залишку , шляхом використання встановлених норм до залишкової вартостi. Строк, протягом якого здiйснюються нарахування амортизацiї згiдно з встановленими державою методами та нормами є бiльшим, iнодi суттєво бiльшим, нiж строк корисного використання активiв. Строк амортизацiї нематерiальних активiв визначається строком їх корисного життя ( але не перевищує 10 рокiв) Амортизацiя нараховується прямолiнiйно. Запаси включають посiвний матерiал, паливо, запаснi частини, незавершене виробництво, тару, продукцiю, товари для перепродажу, лишки на складi. Запаси облiковуються за собiвартiстю, яка включає в себе витрати на придбання, доставку та переробку. Для розрахункiв собiвартостi реалiзованої продукцiї застосовується метод конкретної iдентифiкацiї запасiв, що використанi у виробництвi. Грошовi кошти включають суму грошей в касi i на розрахункових рахунках Суми в iноземних валютах перерахованi по курсу НБУ на момент складання звiту. Дебiторська заборгованiсть вiдображається за реальною вартiстю. Дебiторська заборгованiсть за товари,роботи, послуги включає заборгованiсть за реалiзовану в кредит продукцiю. 
Витяг з аудиторського висновку
Ми провели аудиторську перевiрку фiнансової звiтностi Вiдкритого акцiонерного товариства науково -виробничого об'єднання <Прогрес> (далi - Товариство), яка включає баланс станом на 31 грудня 2006 року, звiт про фiнансовi результати, звiт про рух грошових коштiв, звiт про власний капiтал за рiк, що закiнчився на зазначену дату, опис важливих аспектiв облiкової полiтики та iншi пояснювальнi примiтки На нашу думку, фiнансова звiтнiсть представляє достовiрно, в усiх суттєвих аспектах фiнансовий стан Вiдкритого Вiдкритого акцiонерного товариства > станом на 31 грудня 2006 року, його фiнансовi результати та рух грошових коштiв за рiк, що закiнчився на зазначену дату, у вiдповiдностi до Положень (стандартiв) бухгалтерського облiку в Українi. 
Інформація про основні види продукції або послуг, що їх виробляє чи надає емітент, перспективність виробництва окремих товарів, надання послуг
Основними видами дiяльностi ВАТ НВО "Прогрес" є: реалiзацiя селекцiйних програм удосконалення стад; селекцiя плiдникiв сiльськогосподарських тварин з високим генетичним потенцiалом кращих вiтчизняних та зарубiжних порiд; виробництво тi реалiзацiя сперми плiдникiв-полiпшувачiв; запровадження передових методiв i прогресивних технологiй осiменiння сiльськогосподарських тварин; надання послуг з питань вiдтворення стада у господарствах рiзних форм власностi. Пiдприємство займається виробництвом та реалiзацiєю спермопродукцiїбугаїв-плiдникiв, селекцiйно-племiнною роботою в областi. 
Інформація щодо істотних проблем, які впливають на діяльність емітента
iстотними проблемами в дiяльностi ВАТ НВО "Прогрес" є рiзке зниження поголiв'я худоби в областi, що веде до зниження реалiзацiї спермопродукцiї в господарства областi 
Інформація про факти виплати штрафів і компенсацій за порушення чинного законодавства
Випадкiв виплати штрафiв i компенсацiй не було. 
Опис обраної політики щодо фінансування діяльності емітента
ВАТ НВО "Прогрес" є госпрозрахунковим товариством. 
Інформація про вартість укладених, але ще не виконаних договорів (контрактів)
Договора на поставку спермопродукцiї на рiк господарствам зони обслуговування виконуються згiдно графiкiв. 
Прогнози та плани, щонайменше на рік про діяльність емітента
Планується осiменити 75 тис.голiв ВРХ, в тому числi в громадському секторi 47 тис.голiв. Використати для заплiднення 150,0 тис.спермодоз, реалiзувати iншим племпiдприємствам i господарствам 200,0 тис.спермодоз. Передбачається отримати кошти вiд реалiзацiї спермопродукцiї в сумi 3150,0 тис.грн., а також прибуток в розмiрi 485,7 тис.грн. На 2007 рiк в перспективi планується розширяти i надалi ринок збуту продукцiї за межi областi за рахунок проведення рекламної компанiї на мiжобласному рiвнi щодо генетичної цiнностi бугаїв-плiдникiв, сперма яких знаходиться на зберiганнi у товариствi. У зонi обслуговування нарощувати об'єми осiменiння сiльськогосподарських тваринза рахунок худоби, що знаходиться у приватному секторi, в зв'язку зчим необхiдно проводити роз'яснювальну роботу серед населення про недоцiльнiсть використання доморощених бугаїв , якi в даний час складають серйозну загрозу генетичному процесу тваринництва. 
Інша інформація, що може бути істотною для оцінки інвестором фінансового стану та результатів діяльності емітента
Товариство є членом Нацiонального галузевого об'єднання по племiннiй справi "Укрплемоб'єднання" i Корпорацiї "Прогрес". В iншi асоцiацiї, консорцiуми, концерни ВАТ НВО "Прогрес" не входить. Всiм акцiонерам видано сертифiкати на акцiї нових зразкiв. Було замовлено сертифiкатiв нових зразкiв 455 штук. На кiнець року сертифiкати одержали 299 акцiонерiв. Всi сертифiкати мають визначений код цiнних паперiв 
Ознака рейтингового агентства.
 
Найменування рейтингового агентства, яке визначило рейтингову оцінку емітента протягом календарного року, що передує поданню звіту
 
Дата визначення рейтингової оцінки емітента
 
Інформація щодо рейтингової оцінки емітента, визначеної протягом календарного року, що передує поданню звіту
 
Ознака рейтингового агентства, яке поновило рейтингову оцінку емітента протягом календарного року, що передує поданню звіту.
 
Найменування рейтингового агентства, яке поновило рейтингову оцінку емітента протягом календарного року, що передує поданню звіту
 
Дата поновлення рейтингової оцінки емітента
 
Інформація щодо рейтингової оцінки емітента, поновленої протягом календарного року, що передує поданню звіту