Сьогоднi 18.05.24
AFR.COM.UAАГЕНТСТВО ФОНДОВОГО РИНКУ
 
ЕмітентиРеєстраториТорговцiЗберігачi Iнвестиційні фонди

ВАТ "Уманьхлiб"

Опис бізнесу (текстова частина)
Стисла історія підприємства, важливі події його розвитку
ВАТ "Уманьхлiб" було засновано у 1935 роцi пiд назвою "Уманський хлiбзавод". З 1963-1967 рр. проводилась реконструкцiя пiдприємства. Вiд Уманського мiстхарчокомбiнату було передано цех по виготовленню мучнисто-кондитерських виробiв. У зв'язку з цим пiдприємство було переiменовано на "Уманських хлiбокомбiнат". ВАТ "Уманьхлiб" зареєстровано рiшенням Уманської мiської Ради народних депутатiв вiд 29.04.98 р. за № 160.
Інформація про організаційну структуру емітента
До складу пiдприємства входить виробничий пiдроздiл: - дiльниця з виготовлення кондитерських виробiв i сушки.
Опис обраної облікової політики
Облiк надходження виробничих запасiв ведеться за методом первiсної оцiнки придбання. Вибуття виробничих запасiв, товарiв проводиться за методом середньозваженої. Готова продукцiя облiковується i списується по фактичнiй собiвартостi.
Витяг з аудиторського висновку
Наслiдки проведеної аудиторської перевiрки свiдчать, що узагальнюючi показники рiчної фiнансової звiтностi ВАТ "Уманьхлiб" не суперечать первинним документам та аналiтичному облiку, на пiдставi чого пiдтверджую їх достовiрнiсть, повноту, вiдповiднiсть чинному законодавству та iснуючим нормативним документам.
Інформація про основні види продукції або послуг, що їх виробляє чи надає емітент, перспективність виробництва окремих товарів, надання послуг
ВАТ "Уманьхлiб" виготовляє кондитерськi вироби i сушку. Реалiзує їх ЗАТ "ТК" "Уманьхлiб". План випуску товарної продукцiї в порiвняльних цiнах проти 2003 р. склав 140,1%. Збiльшення темпiв росту пояснюється розширенням ринку збуту на кондитерськi вироби i сушку, збiльшенням асортименту виготовляємої продукцiї. Наша продукцiя реалiзується в областях України. Сировинна база розташована в Українi. На дiяльнiсть емiтента iстотно впливають економiчнi та технологiчнi проблеми. На даний час для ВАТ "Уманьхлiб" iснуючi конкуренти - пiдприємства по виготовленню кондитерських виробiв та сушки.
Інформація щодо істотних проблем, які впливають на діяльність емітента
На дiяльнiсть емiтента впливає низька платоспроможнiсть населення. Для росту виробництва необхiдно мати широкий ринок збуту продукцiї.
Інформація про факти виплати штрафів і компенсацій за порушення чинного законодавства
За звiтний перiод на ВАТ "Уманьхлiб" штрафи та пенi не накладались.
Опис обраної політики щодо фінансування діяльності емітента
Фiнансовий стан пiдприємства щодо його лiквiдностi та платоспроможностi задовiльний, рентабельний, здатний виконувати зобов'язання перед бюджетом, постачальниками, своїми працiвниками. Є вiрогiднiсть того, що пiдприємство може безперервно функцiонувати, розширяти виробництво, впроваджувати новi технологiї, автоматизувати робочi мiсця, пiдвищувати продуктивнiсть працi.
Інформація про вартість укладених, але ще не виконаних договорів (контрактів)
На кiнець звiтного перiоду емiтент не має укладених, але ще не виконаних договорiв.
Прогнози та плани, щонайменше на рік про діяльність емітента
Для покращення конкурентоспроможностi продукцiї та зниженню її собiвартостi на пiдприємствi намiченi та заходи на 2005 рiк: - випустити нових видiв продукцiї; - розширити лiнiю по виготовленню сушки.
Інша інформація, що може бути істотною для оцінки інвестором фінансового стану та результатів діяльності емітента
- код цiнних паперiв (ISIN) - UA2303551004; - ВАТ привiлейованих акцiй та облiгацiї не випускало; - послугами зберiгача, депозитарiя, торговця цiнними паперами, юридичних осiб, уповноважених емiтентом продавати (купувати) цiннi папери, а також виплачувати дохiд за цiнними паперами не користується; - бланки сертифiкатiв акцiй замовили у кiлькостi 180 штук; - сертифiкати акцiонерам не видавали; - позаштатних працiвникiв, сумiсникiв та працiвникiв, якi працюють на умовах неповного робочого часу немає. Основнi засоби на пiдприємствi власнi. Кiлькiсть акцiй 898800 штук номiнальною вартiстю 0,25 грн. Цiннi папери додатково не випускались. Дивiденди не виплачувались